ПРО НАС

МІСІЯ

Забезпечити виняткові результати для наших клієнтів, використовуючи нові технологічні можливості та багаторічний досвід у будівельній галузі.

Будівельна компанія «ТехноМодульБуд» уже 18 років поспіль пропонує своїм клієнтам послуги з будівництва та реконструкції промислових, нежитлових та виробничих об'єктів.

Всі об’єкти проектуються з урахуванням інтересів замовника і нормативних вимог.

Наша компанія володіє кваліфікованим персоналом, сучасним обладнанням і багатим досвідом застосування новітніх технологій.


Лише за останніх 3 роки виконано та здано в експлуатацію понад 20 000 м2 будівельних проектів.

Відповідальність

Усвідомлюємо свою відповідальність за виконання обіцянок перед партнерами, забезпечуючи при цьому стабільну якість і заявлені терміни. Реалізуючи проєкти, дбаємо про навколишнє середовище − включаючи соціальну відповідальність перед суспільством та природою.

Досвід і професіоналізм

Будь-які новації завжди повинні базуватися на високому професіоналізмі і багатому фундаментальному досвіді. У своїй роботі завжди покладаємося тільки на перевірену та достовірну інформацію.

Технологічність та інноваційність

Приділяємо велике значення дослідженню нових можливостей, співпраці з професіоналами з суміжних галузей. Це дозволяє нам рухатися вперед і бути компанією, що пропонує передові розробки в сфері проєктування та будівництва.

Переваги
компанії

Проєкт під ключ

Ми проєктуємо об'єкт та виступаємо генеральним підрядником від етапу проєктування, реалізації та до етапу здачі об'єкта в експлуатацію

Комплексні рішення

Маємо великий досвід в проєктуванні, реконструкції, будівництві та монтажі інженерних систем (тепло, вентиляція, електрика, холод) що дозволяє нам максимально ефективно вирішувати поставлені завдання і пропонувати оптимальні рішення.

Ми орієнтовані на максимальний результат і в своїй роботі завжди прагнемо до більшого.

Нам довіряють

Мережа магазинів SPARua brukМузей сучасного українського мистецтва КорсаківІнвестиційна група Volwest GroupМережа супермаркетів “Наш Край”bloc tradeSID MGМережа супермаркетів “Салют”Культурно-розважальний центр "Адреналін Сіті"vartarnivzahidstemaxpavutmegatonlutsktehnobudteplosvitficsatorAmritavicnocenterforestderkimzbksantehcomplintertradealertArt houseLihtrenBetonМегаметизФасадекспо

СЕРТИФІКАТИ ТА ВІДЗНАКИ